Ahmet Haşim 7-D Sınıfı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ahmet Haşim 7-D Sınıfı

Ahmet Haşim 7-D Sınıfı

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

A.R.O.G Filmine Gidecekler Adını Yazdırsın Ona Göre Gidelim Diyorum :) Gir Bak Bie

+2
güiza_buğra
SpA_M3RT
6 posters
YazarMesaj
SpA_M3RT
Admin
Admin
SpA_M3RT

A.R.O.G Filmine Gidecekler Adını Yazdırsın Ona Göre Gidelim Diyorum :) Gir Bak Bie Empty
MesajKonu: A.R.O.G Filmine Gidecekler Adını Yazdırsın Ona Göre Gidelim Diyorum :) Gir Bak Bie   A.R.O.G Filmine Gidecekler Adını Yazdırsın Ona Göre Gidelim Diyorum :) Gir Bak Bie Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 11:19 pm

bence arog filmine gidecekleri sınıfta bı konusalım lıste yapalım ve nereye gıdelım tartışal1m bayramdan sonra herkez harçlıklarıyla gider diyorm o yusden bayramdan sonra bence eleştrilere açığz... elephant
http://ahmethasim7d.yetkinforum.com
güiza_buğra
ErgenLik Çağ1nda*
güiza_buğra

A.R.O.G Filmine Gidecekler Adını Yazdırsın Ona Göre Gidelim Diyorum :) Gir Bak Bie Empty
MesajKonu: Geri: A.R.O.G Filmine Gidecekler Adını Yazdırsın Ona Göre Gidelim Diyorum :) Gir Bak Bie   A.R.O.G Filmine Gidecekler Adını Yazdırsın Ona Göre Gidelim Diyorum :) Gir Bak Bie Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 4:31 pm

bence sınıfça olmaz olsa da çok az kişi gelir bazı kişiler senin kızılaya yanlarında bi büyükleri olmadan gidemez bazıları da durumları müsait değildir Very Happy
Cihoanktr

Cihoanktr

MesajKonu: Geri: A.R.O.G Filmine Gidecekler Adını Yazdırsın Ona Göre Gidelim Diyorum :) Gir Bak Bie   A.R.O.G Filmine Gidecekler Adını Yazdırsın Ona Göre Gidelim Diyorum :) Gir Bak Bie Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 4:14 pm

Ben Belki Gelirim... Neutral
http://www.clubpenguin-tr.com
SpA_M3RT
Admin
Admin
SpA_M3RT

MesajKonu: Geri: A.R.O.G Filmine Gidecekler Adını Yazdırsın Ona Göre Gidelim Diyorum :) Gir Bak Bie   A.R.O.G Filmine Gidecekler Adını Yazdırsın Ona Göre Gidelim Diyorum :) Gir Bak Bie Icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 5:51 pm

bence bısı olmaz Smile saten herkez gelecek dıye bısı yok bugra lafı baska bıryerınden anlama :S ben ıstyenler dedım :@
tuhcee

tuhcee

MesajKonu: Geri: A.R.O.G Filmine Gidecekler Adını Yazdırsın Ona Göre Gidelim Diyorum :) Gir Bak Bie   A.R.O.G Filmine Gidecekler Adını Yazdırsın Ona Göre Gidelim Diyorum :) Gir Bak Bie Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 12:00 am

bn geliriimm.d.d.d.d Very Happy
Bunyamin Mrz
Daha Bebe*
Bunyamin Mrz

MesajKonu: Geri: A.R.O.G Filmine Gidecekler Adını Yazdırsın Ona Göre Gidelim Diyorum :) Gir Bak Bie   A.R.O.G Filmine Gidecekler Adını Yazdırsın Ona Göre Gidelim Diyorum :) Gir Bak Bie Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 8:36 pm

ben geliommmm Very Happy
:) EMRE ÖZDEMiR (:

:) EMRE ÖZDEMiR (:

MesajKonu: Geri: A.R.O.G Filmine Gidecekler Adını Yazdırsın Ona Göre Gidelim Diyorum :) Gir Bak Bie   A.R.O.G Filmine Gidecekler Adını Yazdırsın Ona Göre Gidelim Diyorum :) Gir Bak Bie Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 3:59 pm

gittik bile ben buğra bünyo tuğçe Smile
SpA_M3RT
Admin
Admin
SpA_M3RT

MesajKonu: Geri: A.R.O.G Filmine Gidecekler Adını Yazdırsın Ona Göre Gidelim Diyorum :) Gir Bak Bie   A.R.O.G Filmine Gidecekler Adını Yazdırsın Ona Göre Gidelim Diyorum :) Gir Bak Bie Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 11:33 am

evet sattınız hatırlıyosanız beraber gıdıcektık sız sattnız Sad ama ben yıne teyzemle kendım gıttım arog muro bırde desdereye

A.R.O.G Filmine Gidecekler Adını Yazdırsın Ona Göre Gidelim Diyorum :) Gir Bak Bie
1 sayfadaki 1 sayfası